Lego Ninjago:Shadow of Ronin

Będzie nowa gra od Travel Tales związana z serią Ninjago.Tytuł to „Lego Ninjago:Shadow of Ronin”. Najprawdopodobniej ukaże się wiosną 2015 roku. Zapowiada się ciekawie 🙂 .15767012479_1dc30f13ef 15951081721_38b9ee47a8

Krótki internetowy ( nieoficjalny ) opis gry :

Tytułowy Ronin włada armią samurajskich żołnierzy. Posiada on starożytną broń znaną jako Obsidian Glaive, która pozwala wykraść wspomnienia ninja, a wraz z nimi ich wiedzę na temat tego, jak władać mocami żywiołów. Ninja będą musieli odnaleźć wspomnianą broń, aby odzyskać swoje wspomnienia i zatrzymać Ronina zanim ten zrealizuje swój nikczemny plan.

Kilka  wiadomości na temat gry z oficjalnej informacji prasowej. W LEGO Ninjago: Shadow of Ronin gracze będą toczyć walkę w lokalizacjach znanych już wcześniej z telewizji. Znajdą się tutaj: Ice Temple, Toxic Bogs, górzyste Spinjago, gdzie Ninja odbywają swoje treningi z Grand Sensei Dareth i Sensei Wu. Używając swoich umiejętności Spinjitzu, gracze będą mogli uwolnić swoje moce żywiołów, aby rozprawić się z wrogami czy też rozwiązać zagadki. Oprócz tego będą mogli współpracować i tworzyć tzw. „multi-elemental builds” za pomogą Tornado of Creation.

Premiera LEGO Ninjago: Shadow of Ronin planowana jest na wiosnę 2015 roku.

I jeszcze krótki filmik:

Czyżby mini-trailer serii Ninjago na 2015 rok?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s